Seviye Tespit Sınavına Katıl
Hemen Yaz
Hemen Ara

Çocuklar İçin İngilizce Yaz Okulu

Çocuklar İçin İngilizce Yaz Okulu

Yaz ayları, çocuklarınızın İngilizce öğrenme sürecini eğlenceli ve öğretici bir deneyime dönüştürmek için harika bir fırsattır!

Sunduğumuz yaz okulu programı, çocuklara yaz mevsiminde öğrenmeyi eğlenceli bir maceraya çeviriyor. Yaz tatilini harika bir deneyime dönüştürüyoruz.

Eğlence Dolu Aktiviteler:

Dil ve Sanat: Çocuklarımız, sanat ve dil etkinliklerinde yaratıcılıklarını serbest bırakacaklar. Şarkılar ve dil oyunları gibi aktivitelerle eğlenirken öğrenecekler. “Anneeee! Bugün akşama kadar şarkı söyledik, hiç ders yapmadık” diye geldiklerinde şaşırmayın, öğrenmeleri gereken tüm dil bilgisi kuralları aslında bu eğlencenin tam da merkezinde bulunuyor.

Öğrenme Odaklı Deneyimler:

Dil Pratiği: Öğrenciler, günlük konuşma pratiği ve iletişim becerilerini geliştirme fırsatı bulacaklar. Gerçek hayat senaryoları ve grup aktiviteleriyle İngilizce konuşma yeteneklerini güçlendirecekler, uluslararası belgelere sahip yabancı eğitmenlerimizle öğrendikleri dili konuşmanın keyfini sürecekler.

Yabancı Kültürlerle Tanışma: İngilizce öğrenirken, farklı kültürleri ve gelenekleri keşfetme şansı elde ediyorlar. Etkileşimli etkinliklerle dünya çapındaki kültürel zenginlikleri deneyimliyorlar.

Güvenli ve Eğitici Ortam:

Uzman Eğitmenler: Deneyimli ve eğitim konusunda uzmanlaşmış eğitmenlerimiz, çocukların İngilizce öğrenme sürecini destekliyorlar.

Öğrenme Merkezimiz: Modern ve güvenli öğrenme ortamımız, çocukların hem öğrenirken hem de eğlenirken rahat hissetmelerini sağlıyor.

Geleceğe Hazır Olun:

Yaz Okulu Deneyimi: Yaz okulumuz, çocuklarınıza hem sosyal beceriler hem de dil becerileri kazandırmak için mükemmel bir fırsat sunuyor. Yaz mevsimini öğrenme dolu bir maceraya dönüştürün ve çocuklarınızın geleceğini renklendirin.

Hemen Kaydolun!

Çocuklarınızın yaz mevsimini eğlenceli ve öğretici bir İngilizce deneyimine dönüştürmek için hemen kayıt olun! Yaz okulu ile çocuklarınızın İngilizce dil becerilerini geliştirirken, unutulmaz bir yaz tatili yaşamalarını sağlayın.

Bizler normalde okul dersleriyle kafaları dolu olan çocuklarımızın tamamen eğlenmelerini ve öğrenmelerini, her anlarının dolu dolu geçmesini sizler için planladık. Sadece 72 kişilik kontenjan olan yaz okulumuza kayıt olmak için maalesef çok vaktiniz yok, yerinizi şimdiden ayırarak normalde 4 ayda tamamlanan 1 seviye eğitimini eğlence dolu 7 haftada tamamlamalarını sağlayın.

Onlara daha güzel bir hediye veremeyeceğinize eminiz. Unutmayın ne kadar erken o kadar iyi!