Seviye Tespit Sınavına Katıl
Hemen Yaz
Hemen Ara

Konuşma ve İş İngilizcesi

Konuşma ve İş İngilizcesi

İş dünyasında etkili iletişim, başarılı bir kariyer için temel unsurdur.

Altunizade Amerikan Kültür Yabancı Dil Kursu olarak Avrupa Dil Portfolyosu çerçevesinde iş İngilizcesi becerilerinizi geliştirirken, aynı zamanda konuşma pratiğinizi artırarak güvenli ve etkili bir iletişim becerisi kazanmanıza olanak sağlıyoruz.

Kendinizi eğitim modeli Avrupa Konseyi tarafından onaylanmış Türkiye’deki Tek yabancı dil kursuna bırakın, kariyerinizi şansa bırakmayın.

Dil tazminatından etkili ingilizce e-posta tekniklerine kadar size özel planladığımız bu eğitim modeli içerisinde işinize çok fazla yaramayacak konuları eleyerek sadece hızlı bir şekilde kariyerinize odaklandık. Siz de şu anda bu sayfadaysanız tam da olmanız gerektiği yerdesiniz.

Konuşma Becerilerinizi Güçlendirin:

Sunum Teknikleri: Etkileyici sunumlar yapmak için gerekli İngilizce dil becerilerini öğrenin. Sunum teknikleri ve stratejilerini uygulayarak kendinizi güvenle ifade edin.

Etkili Toplantı Becerileri: Toplantılarda aktif olarak katılım göstermek için gereken İngilizce ifade ve dinleme becerilerinizi geliştirin. Toplantılarda etkin rol alarak fikirlerinizi açıkça iletebilirsiniz.

İş İngilizcesi Becerileriyle İlerleyin:

İş Ortamında Yazılı İletişim: Profesyonel e-posta yazma, raporlama ve iş mektupları gibi yazılı iletişim becerilerinizi güçlendirin.

İş Dilinde Kelime Dağarcığınızı Artırın: İş dünyasında sıkça kullanılan terimler, ifadeler ve jargonları öğrenerek iş İngilizcesi dil becerilerinizi zenginleştirin.

Neden İş İngilizcesi?

Kariyer Gelişimi: İş İngilizcesi becerileri, uluslararası düzeyde iş fırsatlarına açılan kapıları aralar. Bunun resmileştirilmiş tek yolu ise Avrupa Dil Portfolyosundan geçer ama unutmayın Avrupa Dil Portfolyosu matbaada basılan bir gelişim kitapçığından çok daha fazlasıdır. Sadece bu eğitimi vermeye yetkili akredite kurumların dışında fayda sağlayacağını düşündüğünüz bu eğitim modeli sizi İngilizceden ömür boyu soğutabilir. Siz de bu ayrıcalığa sahip olmak isterseniz Avrupa Konseyi onaylı Türkiye’deki tek yabancı dil kursuna bekleniyorsunuz. İngilizce size çağırıyor.

İş Verimliliği: İş ortamında daha etkili iletişim kurarak, iş verimliliğinizi artırabilirsiniz. Kariyerinize daha üst hedefler koyabilirsiniz.

İş İngilizcesi ve Konuşma Becerileri Programlarımız:

Bireysel ve Grup Dersleri: Uzman eğitmenlerimizle bire bir veya grup dersleriyle etkili iletişim becerilerinizi geliştirin. 

Özelleştirilmiş Programlar: İhtiyaçlarınıza uygun olarak tasarlanmış terzi işi özelleştirilmiş eğitim programlarıyla hedeflerinize ulaşın.

112 yıldır milyonlarca öğrencimizin hedeflerinde katkımız olmasının haklı gurunu yaşıyoruz. Siz de Hemen Başlayın!

Etkili konuşma ve iş İngilizcesi becerileriyle donanarak kariyerinizde yeni bir adım atın. Size uygun programlarımızı keşfedin ve iletişim becerilerinizi güçlendirin.