Seviye Tespit Sınavına Katıl
Hemen Yaz
Hemen Ara

Home Schooling

Home Schooling

Sınavsız Üniversite Yolculuğu: Amerika'dan Fark Dersleriyle Geleceğinizi Şekillendirin.

Eğitimde esneklik ve özgürlük arayanlar için Amerika'da evde eğitim programları ve ülkemizde geçerli olan Amerika standartlarındaki fark dersleri geleceğinizi şekillendirecek kapıları açıyor! İşte bu eşsiz fırsatın detayları;

Evde Eğitim Programları ve Fark Dersleri:

Amerika'da Evde Eğitim Programları: Amerika'da evde eğitim programları, öğrencilere esneklik ve özgürlük sunar. Öğrenciler kendi hızlarında öğrenebilir ve eğitimlerini aileleriyle birlikte ev ortamında tamamlayabilirler.

Türkiye’de hali hazırda bir ortaokul ya da liseye devam eden öğrenciler, Milli Eğitim Bakanlığı müfredatında yer almayan fakat Amerika’da okutulan fark derslerini online olarak evlerinin rahatlığında tamamlayabilirler.

Dönem sonu yapılan fark dersleri sınavından başarıyla geçen öğrenciler ise ortaokul sonrası lise programları için, lise sonrası ise üniversite için özgürlüğün kapısını aralayarak eğitimlerine Amerika’da devam edebilirler.

Geleceğinizi Şekillendirin:

Esneklik ve Özgürlük: Bu programlar, öğrencilere özelleştirilmiş bir eğitim deneyimi sunar ve gelecekteki kariyerlerini şekillendirirken esneklik sağlar.

Diploma ve Kabuller: Amerika standartlarındaki diplomalar ve fark dersleriyle alınan kabuller, öğrencilere uluslararası standartlarda bir eğitim ve kariyer fırsatı sunar.

Hemen Başlayın!

Sınavsız bir geleceğe adım atmak ve Amerika'nın evde eğitim programları ile fark dersleri alarak geleceğinizi şekillendirmek için bugün başvurun ve çocuğunuzun kariyerinde yeni bir kapı açın! (sadece ortaokul ve lise düzeyinde eğitim alan öğrenciler için geçerlidir.)