Online İngilizce

Amerikan Kültür Online İngilizce Eğitim setimiz 3 bölümden oluşmaktadır. Online Konu Anlatımı, Kelime Öğrenme modülü ve Canlı Öğretmen Desteği (Eğitim Koçu).

Bu program karma eğitim programıdır. Tüm materyaller tümdengelim metodu ile hazırlanmış ve en kolay-pratik şekilde İngilizce öğrenilmesini sağlamaktadır


Online Konu Anlatımı


Online İngilizce paketimize bilgisayar veya tablet üzerinden 7/24 ulaşılabilir.Günlük yaşantıda yoğun kullanılan gramer ve kelimelerden oluşan bir eğitim modelidir. Tamamen günlük konuşma dili ve ihtiyacı doğrultusunda geliştirilmiştir. 


Bu programda öğrencilere meslekleri doğrultusunda en çok ihtiyaç duyacakları kelimeler ve cümle yapıları öğretilirken, günlük hayatta kullanmayacakları gereksiz kelime ve gramerler öğretilmeyecektir. Bu program personelinizin seviyesini bulmasına, çalışmalarını planlamasına ve özgüven kazanmasına yardımcı olacaktır.

 

Online eğitimde hem internet üzerinden hem de bu sisteme uygun kitaplarımızdan eğitim vermekteyiz. Öğrencimiz önce online seviye belirme sınavını girerek seviyesi belirlenir. Ardından sahip olduğu seviyenin eğitim modülü ve alt seviyelerin eğitim modülü otomatik açılarak eğitim başlar. Her seviyenin içinde ilgili sınavlar bulunmaktadır. Bulunulan seviyenin çalışmaları bittikten sonra öğrenci tekrar seviye tespit sınavına girerek başarılı olması durumunda bir üst seviyeye geçiş yapar.

Kelime Öğrenme Modülü

 

Bilgisayar üzerinden işitsel ve görsel öğelerin harmanlanması sonucu oluşan İngilizce kelime öğrenme sistemi personelinize ücretsiz olarak verilecektir. Bu teknolojinin sunmuş olduğu harmanlanmış öğrenme (Blended Learning) yaklaşımı; veri edinme, algılama, görme, düşünme ve karar verme yetilerini kullanarak kişiye özel dil öğretimi gerçekleştirir. Dünyanın en hızlı kelime öğrenme sistemi olan My kelime.com, kelime eğitimi konusunda yıllardır çalışmalarını sürdüren bir sanal zeka programıdır. Temel amacı İngilizce öğrenen kişilerin yaşamakta oldukları kelime öğrenme sıkıntısına profesyonel çözümler sunmaktır. Bu amaçla öğrencilerimize etkili kalıcı eğlenceli ve hızlı kelime öğrenme yöntemleri ile eğitim vermektedir. 

 

Uzmanlarımızın yıllar süren çalışma ve araştırmalarının bir ürünü olan my kelime.com, kullanıcıyı sisteme girdiği andan itibaren özel bir öğretmen gibi her aşamada çalışmalarını takip eden ve bu çalışmaları yorumlayıp kullanıcıya yön veren bir sistemdir.

Canlı Öğretmen Desteği (Eğitim Koçu)


Online Eğitim Setimiz ile yabancı dil öğrenirken personelinizden sorumlu özel ders öğretmeni, belirlenen aralık ve adetler ile canlı yayında internet üzerinden speaking aktiviteleri yapılacaktır. Böylece personeliniz istenen zaman diliminde ve bir kuruma gitmeden de tablet ya da bilgisayarı ile canlı speaking yapma imkanınına sahip olabilecektir. 

 

Online paket programlarının video, kitap çalışmalarının yanında eğitim koçu ile desteklenmesi, konuşma pratiği imkanını sağlayacak ve başarı oranını arttıracaktır.

 

Paylaş:

Hemen TIKLA-ARA!
(0216) 342 06 06
Hemen TIKLA-YAZ!
Whatsapp Hattı